Jackye v Chicagu

Zařazeno v Fotogalerie, Videoklipy | 1 Komentář

2.jpg Jackye v Chicagu (videoklip ke stažení 19 MB)

Vzpomínkou se vracíme do Chicaga v roce 2006, kde jsme s Jackie vystupovali na CS Rockfestu pro naše krajany. Videoklip, který točil převážně náš bubeník Ráďa, je v úvodu recesně doprovázen skladbou „Back in U.S.S.R.“ a dále dvěma skladbami z našeho prvního singlu „Křídla“. Celý pobyt trval sedm dní a odehrával se na konci srpna, kde vyvrcholením byly koncerty v asi 60 mil vzdáleném městě Yorkville.

Škoda, že se neuskutečnil koncert Petry Janů, kterou jsme měli zde doprovázet. Po nazkoušení jejího repertoáru jsme se dozvěděli asi dva týdny před odletem, že si Petra zlomila nohu a musela koncert odříct. I tak jsme si ale „super“ zahráli před našimi krajany a vyvrcholením bylo již tradiční vhazování plastových minilahviček slivovice do publika. Tuto „show“ měli totiž Ráďa s Tomem už ověřenou z předchozích dvou ročníků, kterých se účastnili se skupinou „Voiceband“.

Proč ale tento příspěvek vlastně uvádíme? No právě proto, že Milda momentálně ve studiu dokončuje pomalou písničku „CESTA DOMŮ“, kterou složil a otextoval. Je to skladba pro naše krajany, kteří jsou v USA daleko od domova.

Komentáře

One Response to “Jackye v Chicagu”

  1. MK on Březen 22nd, 2008 15.25

    Zdravim, pěkné video. Jste si užili, ať se podaří další cesta. Pro ostatní: stojí to za podívání!

Vložte komentář